Księgowość w Łodzi

Znalezienie dobrego księgowego w Łodzi w dzisiejszych czasach nie jest takie proste. Tak samo jest z klientami. Niejedno biuro rachunkowe narzeka na ich niedostatek. Teraz wszystko może się zmienić. Wystarczy zajrzeć na portal Zaufany Księgowy i właśnie w tym miejscu rozejrzeć się za certyfikowanym księgowym, aby znaleźć go w swojej okolicy. Zamieszczając tu ofertę swojego biura, można otworzyć się na nowych klientów i w pewnym sensie pozwolić im w końcu się zauważyć. To portal, który łączy biura księgowe w Łodzi i osoby, które chcą korzystać z ich usług. 

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

02 września 2019

Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

czytaj więcej
29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej