Księgowość w Łodzi

Znalezienie dobrego księgowego w Łodzi w dzisiejszych czasach nie jest takie proste. Tak samo jest z klientami. Niejedno biuro rachunkowe narzeka na ich niedostatek. Teraz wszystko może się zmienić. Wystarczy zajrzeć na portal Zaufany Księgowy i właśnie w tym miejscu rozejrzeć się za certyfikowanym księgowym, aby znaleźć go w swojej okolicy. Zamieszczając tu ofertę swojego biura, można otworzyć się na nowych klientów i w pewnym sensie pozwolić im w końcu się zauważyć. To portal, który łączy biura księgowe w Łodzi i osoby, które chcą korzystać z ich usług. 

Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?

Nasi zaufani partnerzy oferują m.in.:

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej
21 lutego 2019

Mały ZUS dla małych firm od 1 stycznia 2019.

Mała firma – mały ZUS. Brzmi całkiem nieźle. Jednak to już nie jest marzenie a rzeczywistość. Takie zmiany podatkowe dla małych przedsiębiorców przyniósł 2019 rok. Kto od stycznia płaci mniejsze składki i ile wynoszą? Jakie warunki musiały spełnić firmy, aby móc z tej opcji skorzystać? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

czytaj więcej