Księgowość w Krakowie

Wybór biura rachunkowego w Krakowie, które dopasuje ofertę do naszych potrzeb i budżetu nie jest sprawą wcale taką łatwą jak może się wydawać.  Jednak z pomocą przychodzi portal Zaufany Księgowy, który zrzesza wszystkie biura rachunkowe działające nie tylko w Krakowie ale również w całym kraju. Dzięki nam w łatwy sposób znajdziesz dobrą księgową lub księgowego, oferujących usługi księgowe na najwyższym poziomie. Wybierając biuro księgowe warto sprawdzić opinie innych użytkowników na temat danego biura. Zaufany Księgowy to również idealne miejsce dla biur rachunkowych, które chcą pozyskać nowych Klientów. To dobry moment, aby w łatwy i przejrzysty sposób przedstawić swoją ofert usług księgowych.

Kraków

Kraków miasto posiadające prawa powiatu położone w województwie małopolskim liczące około 770 tysięcy mieszkańców. Kraków pełni funkcję centrum administracyjnego, naukowego, edukacyjnego, kulturalnego, usługowego, gospodarczego i turystycznego. Dzięki swojemu położeniu Kraków stanowi idealną bazę dla wycieczek w polskie góry. Kraków jest największym skupiskiem firm w całym kraju pod względem zatrudnienia w sektorze usług biznesowych. Kraków stanowi jeden z większych węzłów kolejowych i ma połączenia z większością dużych miast w Polsce. Sercem Krakowa jest Rynek Główny, który wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?

Nasi zaufani partnerzy oferują m.in.:

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej
21 lutego 2019

Mały ZUS dla małych firm od 1 stycznia 2019.

Mała firma – mały ZUS. Brzmi całkiem nieźle. Jednak to już nie jest marzenie a rzeczywistość. Takie zmiany podatkowe dla małych przedsiębiorców przyniósł 2019 rok. Kto od stycznia płaci mniejsze składki i ile wynoszą? Jakie warunki musiały spełnić firmy, aby móc z tej opcji skorzystać? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

czytaj więcej