Księgowość w Krakowie

Wybór biura rachunkowego w Krakowie, które dopasuje ofertę do naszych potrzeb i budżetu nie jest sprawą wcale taką łatwą jak może się wydawać.  Jednak z pomocą przychodzi portal Zaufany Księgowy, który zrzesza wszystkie biura rachunkowe działające nie tylko w Krakowie ale również w całym kraju. Dzięki nam w łatwy sposób znajdziesz dobrą księgową lub księgowego, oferujących usługi księgowe na najwyższym poziomie. Wybierając biuro księgowe warto sprawdzić opinie innych użytkowników na temat danego biura. Zaufany Księgowy to również idealne miejsce dla biur rachunkowych, które chcą pozyskać nowych Klientów. To dobry moment, aby w łatwy i przejrzysty sposób przedstawić swoją ofert usług księgowych.

więcej

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

02 września 2019

Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

czytaj więcej
29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej