Księgowość w Mielcu

Nie wszystkie firmy stać na zatrudnienie własnej księgowej. Czy to oznacza, że swoją księgowość muszą prowadzić samodzielnie? Zdecydowanie nie. Wystarczy skorzystać z usług, biur rachunkowych w Mielcu, które zapewniają kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia księgowości. Oferta usług księgowych skierowana jest nie tylko do firm ale również do osób prywatnych. Dzięki portalu Zaufany Księgowy, możesz bez problemu znaleźć dobrą księgową w Mielcu i okolicy, sprawdzić jakie usługi oferuje i jakie wiążą się z nimi opłaty.  Masz własne biuro rachunkowe i szukasz nowych Klientów? Uzupełnij profil swojej firmy i pozwól znaleźć się nowym Klientom.

Mielec

Mielec miast położone nad rzeką Wisłoką w województwie podkarpackim. Miasto Mielec jest miastem powiatowym i liczy około 61 tyś. mieszkańców i chlubi się ponad 500-letnią historia. Mielec jest jednym z ważniejszych ośrodków przemysłowych w południowo-wschodniej Polsce oraz największym eksporterem w województwie podkarpackim. Znakiem rozpoznawczym miasta Mielec w całym kraju oraz na świecie jest przemysł lotniczy. W Mielcu zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze czyli największe przedsiębiorstwo tej branży w kraju oraz jedno z większych w całej Europie.

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

02 września 2019

Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

czytaj więcej
29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej