Księgowość w Rzeszowie

Prowadzenie księgowości nie jest prostym zadaniem, dlatego coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z usług profesjonalistów. Chodzi tu oczywiście o biura rachunkowe w Rzeszowie. Pracują w nich księgowi z doświadczeniem i certyfikatami, dzięki czemu można bez problemu i ze spokojem powierzyć swoje sprawy. Dobra księgowa czy też księgowy zna się na rzeczy, stale się dokształca, świadczy usługi na poziomie i… uwaga, koszt usług biura księgowego wcale nie musi być drogi. W Rzeszowie można znaleźć niejedną dobrą księgową oraz niejedno profesjonalne biuro rachunkowe. Szczególne przydatne w wyborze księgowego mogą okazać się opinie zamieszczone pod profilami danych biur księgowych.

Rzeszów

Rzeszów miasto powiatowe położone w woj. Padkarpackim liczące około 200 tys. mieszkańców. Rzeszów jest największym miastem w południowo-wschodniej Polsce i jest kluczowym węzłem komunikacyjnym regionu. W posiadaniu Rzeszowa jest m. in. międzynarodowy port lotniczy, a także Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Rzeszów w swojej zabudowie posiada najbardziej charakterystyczny pomnik jakim jest pomnik Czynu Rewolucyjnego. Obecnie Rzeszów sukcesywnie powiększa swój obszar przyłączając do granic miasta kolejne miejscowości, dzięki czemu Rzeszów jest jednym z najszybciej rozwijających się miast.

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

02 września 2019

Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

czytaj więcej
29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej