Księgowość w Rzeszowie

Prowadzenie księgowości nie jest prostym zadaniem, dlatego coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z usług profesjonalistów. Chodzi tu oczywiście o biura rachunkowe w Rzeszowie. Pracują w nich księgowi z doświadczeniem i certyfikatami, dzięki czemu można bez problemu i ze spokojem powierzyć swoje sprawy. Dobra księgowa czy też księgowy zna się na rzeczy, stale się dokształca, świadczy usługi na poziomie i… uwaga, koszt usług biura księgowego wcale nie musi być drogi. W Rzeszowie można znaleźć niejedną dobrą księgową oraz niejedno profesjonalne biuro rachunkowe. Szczególne przydatne w wyborze księgowego mogą okazać się opinie zamieszczone pod profilami danych biur księgowych.

więcej

Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?

Nasi zaufani partnerzy oferują m.in.:

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej
21 lutego 2019

Mały ZUS dla małych firm od 1 stycznia 2019.

Mała firma – mały ZUS. Brzmi całkiem nieźle. Jednak to już nie jest marzenie a rzeczywistość. Takie zmiany podatkowe dla małych przedsiębiorców przyniósł 2019 rok. Kto od stycznia płaci mniejsze składki i ile wynoszą? Jakie warunki musiały spełnić firmy, aby móc z tej opcji skorzystać? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

czytaj więcej