Księgowość w Sanoku

Wybór biura rachunkowego w Sanoku, które spełni nasze oczekiwania wcale nie jest prosty. Biura księgowe obsługują nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również online. Wychodzą w ten sposób do klientów z rozwiązaniami, dzięki którym korzystanie z oferowanych usług wiąże się wyłącznie z szeregiem korzyści. Jeśli prowadzisz firmę w Sanoku i szukasz dla siebie dobrej księgowej lub księgowego to idealnie trafiłeś. Zaufany Księgowy to portal dzięki któremu bez problemu znajdziesz dobre biuro rachunkowe, w którym księgowi obsłużą Cię na najwyższym poziomie. Jeżeli natomiast działasz jako księgowa, tu zaprezentuj swoją ofertę i pozwól się znaleźć nowym Klientom.

Sanok

Sanok miasto liczące około 40 tys. mieszkańców położone w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. Sanok jest miastem tętniącym życiem, a w sezonie letnim ruch na ulicach jest do późnych godzin nocnych. Sanok jest największym ośrodkiem w regionie bieszczadzkim, pełnym atrakcji. W Sanoku znajduje się skansen, który jest największym muzeum w Polsce oraz jednym z największych w Europie. Turystów przyciąga także klimat zabytkowego, starego miasta jakim jest Sanok. Jego ozdoba są m.in. zabytkowe kamienice, klasztor franciszkanów, stara synagoga czy też ratusz.

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

02 września 2019

Dokumentacje cen transferowych - najważniejsze informacje

Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

czytaj więcej
29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej