Księgowość w Bielsko-Białej

Poszukujesz sprawdzonego biura księgowego oferującego usługi na wysokim poziomie? Masz własne biuro księgowe w Bielsko-Białej i szukasz nowych Klientów? Zaufany Księgowy to portal idealny zarówno dla osób, które poszukują biura księgowego jak i dla biur, które chcą pozyskać nowych Klientów. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce łatwo i szybko, znajdziesz biura księgowe działające na terenie Bielsko-Białej. Właścicielom biur rachunkowych, oferujemy możliwość zaprezentowania swojej oferty, zwiększając tym samym popularność w sieci. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego portalu. Z nami wybierz najlepsze biuro księgowe dla siebie i swojej firmy.

więcej

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

02 września 2019

Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

czytaj więcej
29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej