Księgowość w Częstochowie

Osoby, które szukają dobrego księgowego w Częstochowie i okolicy powinny koniecznie zajrzeć na stronę Zaufany Księgowy. To portal, który gromadzi liczne oferty różnych biur rachunkowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Tu można je porównać i z łatwością wybrać jedną z nich – najlepszą. Portal ten ma służyć również biurom rachunkowym, księgowym. Na stronie mogą zamieszczać swoje oferty, prezentować usługi, reklamować swoje biura. Portal jest nieustannie rozwijany. Cały czas na stronie rejestrują się nowi użytkownicy. Dziś możesz dołączyć do nich również Ty.  

Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?

Nasi zaufani partnerzy oferują m.in.:

warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

29 kwietnia 2019

Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

czytaj więcej
06 marca 2019

Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

czytaj więcej
21 lutego 2019

Mały ZUS dla małych firm od 1 stycznia 2019.

Mała firma – mały ZUS. Brzmi całkiem nieźle. Jednak to już nie jest marzenie a rzeczywistość. Takie zmiany podatkowe dla małych przedsiębiorców przyniósł 2019 rok. Kto od stycznia płaci mniejsze składki i ile wynoszą? Jakie warunki musiały spełnić firmy, aby móc z tej opcji skorzystać? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

czytaj więcej