Biuro Rachunkowe Innovation Construction Sp. z o.o.

NIP: 7941825676
Łąkowa 5, 37-200 Przeworsk
  • O firmie
  • Oferowane usługi
  • Certyfikaty
  • Galeria
  • Opinie (0)

Innovation Construction Sp. z o.o. to nowoczesne biuro rachunkowe, którego celem jest świadczenie usług finansowo – księgowych na jak najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą bez względu na formę prawną, którzy wolą skupić się na rozwoju własnego biznesu, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych.

Świadczymy usługi kompleksowe, tzn. współpracujemy z notariuszami, prawnikami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, specjalistami ds. BHP oraz jednostkami naukowymi, bankami, leasingodawcami i ubezpieczycielami.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność.

Zapewniamy całkowitą poufność wszelkich informacji.

Zapraszamy do współpracy! - Zespół Innovation Construction

Dokumentacja Cen Transferowych. Sporządzimy dla Państwa kompleksową dokumentację transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, zgodną z nieustannie zmieniającymi się w tym zakresie przepisami prawa.

Pakiet księgowy VIP. Świadczymy usługi księgowe idealnie dopasowane do potrzeb nawet największych i najbardziej wymagających firm oraz organizacji o skomplikowanych i nietypowych profilach działalności.

Doradztwo Podatkowe. Dbamy o bezpieczeństwo podatkowe. Informujemy o wszelkich zmianach prawnych i nadzorujemy ich wprowadzenie w życie w przedsiębiorstwie.

Prowadzenie Księgowości. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe, chcąc w jak największym stopniu wyręczyć naszych klientów ze zbędnych dla nich działań.

Kadry i płace. Dbamy o pełna i poprawną dokumentację, zachowanie wymagalnych terminów i prawidłowe rozliczenia z pracownikami.

Dodaj opinię
Aby dodać opinię musisz być zalogowany. Zaloguj się.
Godziny otwarcia
Pon.:
08:00 - 16:00
Wt.:
08:00 - 16:00
Śr.:
08:00 - 16:00
Czw.:
08:00 - 16:00
Pt.:
08:00 - 16:00
Sob.:
nieczynne
Ndz.:
nieczynne
Kontakt z biurem rachunkowym
* pola wymagane
Akceptuję warunki regulaminu.

Warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

Jak wybrać biuro rachunkowe? Specjalizacja kluczem do sukcesu

Powierzenie prowadzenia księgowości biuru rachunkowemu staje się coraz częstszą praktyką wśród przedsiębiorców, w tym także lekarzy oraz placówek medyczny. Niesie za sobą wiele korzyści, między innymi o charakterze finansowym, lecz jednocześnie pozwala korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Jak wybrać dobre biuro rachunkowe, z którym współpraca będzie układała się pomyślnie?

Zawieszenie działalności gospodarczej, a koszty leasingu

W czasie prowadzenia działalności gospodarczej mogą zaistnieć okoliczności, które będą skłaniać przedsiębiorcę do jej zawieszenia. Zawie...

Wydatki firmowe i prywatne na fakturze – jak księgować?

Dokonując zakupów przedsiębiorcy często zastanawiają się, które z wydatków można zaliczyć do firmowych, a które do ...

Kasy fiskalne online – czym są i kto musi z nich korzystać?

Kasy fiskalne online to urządzenia, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarb...

Zgłaszanie umowy o dzieło do ZUS

Od 1 stycznia 2021 roku wchodzi w życie obowiązek rejestrowania zawartej umowy o dzieło do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zapis o koniecznośc...