Audyt finansowy

Badamy jednostkowe oraz skonsolidowane sprawozdania finansowe sporządzone zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości określonymi w ustawie o rachunkowości oraz Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF).

Badanie sprawozdań finansowych firmy

Podczas badania zapewniamy efektywną współpracę poprzez bieżące komunikowanie rezultatów kolejnych etapów prac, co przekłada się na szybsze i sprawniejsze prowadzenie czynności audytowych. Dążymy do tego, żeby oferowane przez nas usługi spełniały oczekiwania Naszych Klientów w wymiarze kosztowym. Dlatego nasze wynagrodzenie jest negocjowane indywidualnie z każdym Klientem. Nasi eksperci – biegli rewidenci są mobilni i zawsze oferują efektywne rozwiązania.  

Ich bogate doświadczenie w zakresie rachunkowości i finansów jest gwarancją skuteczności. Jakość świadczonych usług jest zapewniona poprzez wewnętrzny system kontroli oraz stały nadzór biegłych rewidentów. 

Oferujemy również inne usługi. Są to między innymi:

 • doradztwo w zakresie uregulowań ustawy o rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
 • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz okresowych raportów finansowych (w tym dla potrzeb konsolidacji), zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
 • badanie planów połączenia, podziału i przekształcenia,
 • badanie prawidłowości wykorzystania środków unijnych,
 • sporządzanie niezależnych opinii dotyczących: stanu i prawidłowości ksiąg rachunkowych, wyceny aktywów i pasywów oraz wartości przedsiębiorstwa i oceny systemu kontroli wewnętrznej, 
 • nabywanie i wycena przedsiębiorstw,
 • finansowe due diligence,
 • podatkowe due diligence.
   

Jak współpracujemy z Klientem?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz konsultant kontaktuje się z Klientem.
Następnie nasz kluczowy biegły rewident ustala telefonicznie/mailowo zakres badania/innej usługi.
Na podstawie zebranych informacji następuje wycena usługi.
Po akceptacji oferty cenowej przez Klienta podpisywana jest umowa.
Realizacja usługi zgodnie z umową.
Sporządzenie opinii i raportu z badania sprawozdania finansowego.

Zacznijmy współpracę!

Masz pytania? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi konsultanci udzielą odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe.

* pola wymagane
Akceptuję warunki regulaminu.

   warto wiedzieć

   ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

   02 września 2019

   Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

   Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

   czytaj więcej
   29 kwietnia 2019

   Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

   Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

   czytaj więcej
   06 marca 2019

   Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

   Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

   czytaj więcej