Kontrole i postępowania

Masz kontrolę podatkową czy celno-skarbową w Firmie? Jesteś stroną postępowania podatkowego? Prowadzisz biuro rachunkowe a Twoi Klienci mają kontrole lub postępowania w tym obszarze?

Pomagamy Klientom i reprezentujemy ich w kontrolach podatkowych, kontrolach celno-skarbowych, postępowaniach podatkowych oraz przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu sporów podatkowych dotyczących VAT, PIT, CIT, Akcyzy, Podatku od nieruchomości szczególnie w obszarze karuzeli i oszustw podatkowych, nieujawnionych źródeł dochodu, nieujawnionej działalności gospodarczej (np. „handel na portalach aukcyjnych”, „sprzedaż działek” oraz problemów z akcyzą (np. paliwa, tytoń).

Jeśli chcesz to możesz skorzystać z naszego doświadczenia. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pomożemy przy tych kontrolach i postepowaniach. W tym czasie będziesz mogła/mógł rozwijać spokojnie swój biznes.

Jak współpracujemy z Klientem?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz konsultant kontaktuje się z Klientem.
Podczas rozmów i korespondencji mailowej ustalane są kluczowe informacje przydatne do ustalenia zakresu usługi.
Po ustaleniu zakresu usługi oraz wartości przedmiotu sporu następuje jej wycena.
Jeżeli klient akceptuje ofertę cenową podpisywana jest umowa na realizację usługi.
Nasi eksperci reprezentują Klienta w kontrolach podatkowych/kontrolach celno-skarbowych, postepowaniach podatkowych/przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi/przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Zacznijmy współpracę!

Masz pytania? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi konsultanci udzielą odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe.

* pola wymagane
Akceptuję warunki regulaminu.

   warto wiedzieć

   ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

   02 września 2019

   Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

   Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

   czytaj więcej
   29 kwietnia 2019

   Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

   Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

   czytaj więcej
   06 marca 2019

   Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

   Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

   czytaj więcej