Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy

Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu – sprawdź czy spełniasz wymogi ustawowe? Czy dostosowałeś swoją firmę do zmian wprowadzonych w 2021 roku?

Jesteś podmiotem (instytucją) obowiązaną do stosowania ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu? Masz problem z przygotowaniem (aktualizacją) obowiązkowych wewnętrznych procedur  AML dla swojej Firmy? Czy w Twojej jednostce (obowiązanej) powinni zostać przeszkoleni pracownicy  z zakresu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu? 

Pomożemy rozwiązać wszystkie problemy w obszarze przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Przygotujemy dla Twojej Firmy obowiązkowe wewnętrzne procedury AML i procedurę sygnalisty. Przeszkolimy Twoich pracowników i wydamy stosowne imienne zaświadczenia. Dzięki temu unikniesz bardzo wysokich kar za brak wdrożonych rozwiązań.

Kto powinien posiadać obowiązkowe procedury i przeszkolić pracowników z tematyki przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu?

 • firmy, które przyjmują lub wykonują płatności w gotówce powyżej 10 000 euro (do limitu rozpatrujemy dla danego kontrahenta  osobno wpłaty i wypłaty, liczymy je narastająco od 13.07.2018!!!)
 • biura rachunkowe,
 • pośrednicy nieruchomości,
 • pośrednicy ubezpieczeniowi,
 • osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze i pełniący funkcje w zarządzie spółki z o.o. na podstawie kontraktu menedżerskiego,
 • firmy wynajmujące innym firmom lokal (udostępniające adres) do prowadzenia działalności gospodarczej (wystawiające faktury za wynajem powierzchni)
 • doradcy podatkowi,
 • biegli rewidenci,
 • kantory,
 • notariusze,
 • adwokaci,
 • radcowie prawni,
 • antykwariaty.

Jeżeli szukają Państwo wsparcia w procedurach AML (aktualizacji procedur AML) oraz szkoleniach  to zapraszamy do kontaktu. Usługę wykonują eksperci z wieloletnim doświadczeniem.

Jak współpracujemy w Klientem?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz konsultant kontaktuje się z Klientem.
Do Klienta przesyłana jest specjalna ankieta.
Po odesłaniu wypełnionej ankiety nasi eksperci ustalają obowiązek posiadania wewnętrznej procedury i przeszkolenia pracowników. JEST TO BEZPŁATNE DLA KLIENTA!!!
W przypadku zlecenia nam wykonania wewnętrznej procedury i przeszkolenia pracowników przygotowujemy ofertę dla Klienta.
Po akceptacji podpisujemy umowę na wykonanie wewnętrznych procedur i przeszkolenie pracowników.
Opracowujemy wewnętrzna procedurę przy współpracy z Klientem.
Analizujemy wspólnie z Klientem opracowaną wewnętrzną procedurę oraz przesyłamy ostateczną jej wersję.

Zacznijmy współpracę!

Masz pytania? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi konsultanci udzielą odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe.

* pola wymagane
Akceptuję warunki regulaminu.

Warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

Tokeny jako sposób dokonania płatności

Tokeny NFT (non-fungible tokens) to aktywa cyfrowe oparte na technologii blockchain (łańcucha bloków) pozwalające na zapisanie w formie cyfrowej na łańcuchu bloków wirtualnego przedmiotu np. obrazu, jak również weryfikację jego autentyczności. Jako token NFT mogą być zapisane różne informacje np. albumy muzyczne, animacje, dzieła sztuki, czy chociażby artefakty w grach komputerowych. 

Jak wybrać biuro rachunkowe? Specjalizacja kluczem do sukcesu

Powierzenie prowadzenia księgowości biuru rachunkowemu staje się coraz częstszą praktyką wśród przedsiębiorców, w tym także lekar...

Zawieszenie działalności gospodarczej, a koszty leasingu

W czasie prowadzenia działalności gospodarczej mogą zaistnieć okoliczności, które będą skłaniać przedsiębiorcę do jej zawieszenia. Zawie...

Wydatki firmowe i prywatne na fakturze – jak księgować?

Dokonując zakupów przedsiębiorcy często zastanawiają się, które z wydatków można zaliczyć do firmowych, a które do ...

Kasy fiskalne online – czym są i kto musi z nich korzystać?

Kasy fiskalne online to urządzenia, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarb...