Schematy podatkowe MDR

Masz obowiązek zgłosić schemat podatkowy MDR w Firmie? Prowadzisz biuro rachunkowe a Twoi Klienci mają schematy podatkowe MDR? Potrzebujesz wewnętrznej procedury, która wspomoże Cię w ustalaniu obowiązku oraz raportowaniu schematów podatkowych MDR? Jesteś Właścicielem biura rachunkowego który potrzebuje takich procedur?

Raportowanie schematów podatkowych

Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pomożemy przy  schematach podatkowych MDR  w zakresie wszystkich wymaganych podatków : CIT, PIT, VAT itd.. Nasi doradcy podatkowi oferują wsparcie w obszarze:

 • ustalenia obowiązku raportowania schematów podatkowych,
 • opracowania schematów podatkowych,
 • opracowania procedur w zakresie schematów podatkowych Firmy,
 • opracowania procedur w zakresie schematów podatkowych dla Biur Rachunkowych,
 • zgłoszenia schematów podatkowych. 

Jak współpracujemy z Klientem?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz konsultant kontaktuje się z Klientem.
Do Klienta przesyłana jest specjalna ankieta.
Po odesłaniu wypełnionej ankiety nasi doradcy podatkowi i eksperci kontaktują się telefonicznie lub/i mailowo z Klientem. Ustalają obowiązek i zakres raportowania schematów podatkowych. JEST TO BEZPŁATNE DLA KLIENTA!!!
W przypadku zlecenia nam przygotowania i zgłoszenia schematów podatkowych lub/ i stworzenia procedury dotyczącej raportowania schematów podatkowych przygotowujemy ofertę dla Klienta.
Po akceptacji podpisujemy umowę na realizację usługi.
Opracowujemy i analizujemy schematy podatkowe lub/i procedury związane z nimi przy współpracy z Klientem.
Zgłaszamy schematy podatkowe na podstawie podpisanej umowy z Klientem.

Zacznijmy współpracę!

Masz pytania? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi konsultanci udzielą odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe.

* pola wymagane
Akceptuję warunki regulaminu.

   warto wiedzieć

   ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

   02 września 2019

   Dokumentacje cen transferowych - limity, progi, terminy

   Dokumentacja cen transferowych to dokument mający potwierdzić rozliczenia firmy na warunkach rynkowych z podmiotami powiązanymi. Ceny transferowe to jeden z najważniejszych elementów rozliczania podatku dochodowego w Polsce. Co powinna zawierać taka dokumentacja i jak ją stworzyć? 

   czytaj więcej
   29 kwietnia 2019

   Kasy fiskalne online zastąpią tradycyjne kasy

   Ustawa o kasach fiskalnych online podpisana. Teraz przedsiębiorcy oczekują na informację, kiedy i czy w ogóle znajdują się na liście tych firm, które powinny wymienić tradycyjne kasy na kasy online. Niektórzy wciąż nie mają pojęcia, czym kasy te będą się różnić i czemu ma służyć zaplanowana wymiana. 

   czytaj więcej
   06 marca 2019

   Twój e-PIT bez tajemnic. Czym jest i na czym polega nowa usługa?

   Jeszcze do niedawna rozliczenie roczne z podatków było dla wielu osób uciążliwe. Wypełnianie wielu kart specyficznego formularza zwanego PIT-em dla kogoś, kto nie ma odpowiedniej wiedzy, było wbrew pozorom trudnym zadaniem. Dziś na podatników czeka wiele udogodnień i chodzi tu już nie tylko o możliwość korzystania...

   czytaj więcej