Schematy podatkowe

Masz obowiązek zgłosić schemat podatkowy MDR w Firmie? Jesteś Księgowym (wspomagającym w schemacie podatkowym) lub prowadzisz biuro rachunkowe a Twoi Klienci mają schematy podatkowe MDR? Potrzebujesz wewnętrznej procedury, która wspomoże Ciebie w ustalaniu obowiązku oraz raportowaniu schematów podatkowych MDR? Jesteś Właścicielem biura rachunkowego który potrzebuje takich procedur? 

Raportowanie schematów podatkowych bieżących i zaległych z czynnym żalem!!!

Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pomożemy przy  schematach podatkowych MDR  w zakresie wszystkich wymaganych podatków : CIT, PIT, VAT itd.. Nasi doradcy podatkowi oferują wsparcie w obszarze:

  • ustalenia obowiązku raportowania schematów podatkowych,
  • opracowania schematów podatkowych,
  • opracowania procedur w zakresie schematów podatkowych Firmy,
  • opracowania procedur w zakresie schematów podatkowych dla Klientów i Biur Rachunkowych,
  • zgłoszenia schematów podatkowych zaległych i bieżących.

Przepisy nowego ładu podatkowego mogą spowodować, że zastosujesz rozwiązania które będą kwalifikować się pod schematy podatkowe (np. wcześniejszy wykup samochodu z leasingu). Dokonaj weryfikacji zaległych i bieżących schematów podatkowych!!! Sprawdzimy je bezpłatnie dla Ciebie!!!

Zaufaj doświadczonym doradcom podatkowym!!!

Jak współpracujemy z Klientem?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz konsultant kontaktuje się z Klientem.
Do Klienta przesyłana jest specjalna ankieta.
Po odesłaniu wypełnionej ankiety nasi doradcy podatkowi i eksperci kontaktują się telefonicznie lub/i mailowo z Klientem. Ustalają obowiązek i zakres raportowania schematów podatkowych. JEST TO BEZPŁATNE DLA KLIENTA!!!
W przypadku zlecenia nam przygotowania i zgłoszenia schematów podatkowych lub/ i stworzenia procedury dotyczącej raportowania schematów podatkowych przygotowujemy ofertę dla Klienta.
Po akceptacji podpisujemy umowę na realizację usługi.
Opracowujemy i analizujemy schematy podatkowe lub/i procedury związane z nimi przy współpracy z Klientem.
Zgłaszamy schematy podatkowe na podstawie podpisanej umowy z Klientem.

Zacznijmy współpracę!

Masz pytania? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi konsultanci udzielą odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe.

* pola wymagane
Akceptuję warunki regulaminu.

Warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

Zawieszenie działalności gospodarczej, a koszty leasingu

W czasie prowadzenia działalności gospodarczej mogą zaistnieć okoliczności, które będą skłaniać przedsiębiorcę do jej zawieszenia. Zawieszenie działalności skutkuje wieloma ograniczeniami w wykonywaniu poszczególnych czynności. Jednak w dalszym ciągu przedsiębiorca jest zobowiązany do ponoszenia określonych wydatków

Wydatki firmowe i prywatne na fakturze – jak księgować?

Dokonując zakupów przedsiębiorcy często zastanawiają się, które z wydatków można zaliczyć do firmowych, a które do ...

Kasy fiskalne online – czym są i kto musi z nich korzystać?

Kasy fiskalne online to urządzenia, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarb...

Zgłaszanie umowy o dzieło do ZUS

Od 1 stycznia 2021 roku wchodzi w życie obowiązek rejestrowania zawartej umowy o dzieło do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zapis o koniecznośc...

Zmiany w formularzach PIT w 2021 roku

W 2021 roku wejdą w życie nowe wzory formularzy PIT. Zmiany w formularzach PIT są niezbędne ze względu na wprowadzenie zmian w ustawach podatko...