Schematy podatkowe

Masz obowiązek zgłosić schemat podatkowy MDR w Firmie? Jesteś Księgowym (wspomagającym w schemacie podatkowym) lub prowadzisz biuro rachunkowe a Twoi Klienci mają schematy podatkowe MDR? Potrzebujesz wewnętrznej procedury, która wspomoże Ciebie w ustalaniu obowiązku oraz raportowaniu schematów podatkowych MDR? Jesteś Właścicielem biura rachunkowego który potrzebuje takich procedur? 

Raportowanie schematów podatkowych bieżących i zaległych z czynnym żalem!!!

Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pomożemy przy  schematach podatkowych MDR  w zakresie wszystkich wymaganych podatków : CIT, PIT, VAT itd.. Nasi doradcy podatkowi oferują wsparcie w obszarze:

  • ustalenia obowiązku raportowania schematów podatkowych,
  • opracowania schematów podatkowych,
  • opracowania procedur w zakresie schematów podatkowych Firmy,
  • opracowania procedur w zakresie schematów podatkowych dla Klientów i Biur Rachunkowych,
  • zgłoszenia schematów podatkowych zaległych i bieżących.

Przepisy nowego ładu podatkowego mogą spowodować, że zastosujesz rozwiązania które będą kwalifikować się pod schematy podatkowe (np. wcześniejszy wykup samochodu z leasingu). Dokonaj weryfikacji zaległych i bieżących schematów podatkowych!!! Sprawdzimy je bezpłatnie dla Ciebie!!!

Zaufaj doświadczonym doradcom podatkowym!!!

Jak współpracujemy z Klientem?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz konsultant kontaktuje się z Klientem.
Do Klienta przesyłana jest specjalna ankieta.
Po odesłaniu wypełnionej ankiety nasi doradcy podatkowi i eksperci kontaktują się telefonicznie lub/i mailowo z Klientem. Ustalają obowiązek i zakres raportowania schematów podatkowych. JEST TO BEZPŁATNE DLA KLIENTA!!!
W przypadku zlecenia nam przygotowania i zgłoszenia schematów podatkowych lub/ i stworzenia procedury dotyczącej raportowania schematów podatkowych przygotowujemy ofertę dla Klienta.
Po akceptacji podpisujemy umowę na realizację usługi.
Opracowujemy i analizujemy schematy podatkowe lub/i procedury związane z nimi przy współpracy z Klientem.
Zgłaszamy schematy podatkowe na podstawie podpisanej umowy z Klientem.

Zacznijmy współpracę!

Masz pytania? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi konsultanci udzielą odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe.

* pola wymagane
Akceptuję warunki regulaminu.

Warto wiedzieć

ZUS, PIT, CIT. Te i wiele więcej tematów poruszamy na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie.

Tokeny jako sposób dokonania płatności

Tokeny NFT (non-fungible tokens) to aktywa cyfrowe oparte na technologii blockchain (łańcucha bloków) pozwalające na zapisanie w formie cyfrowej na łańcuchu bloków wirtualnego przedmiotu np. obrazu, jak również weryfikację jego autentyczności. Jako token NFT mogą być zapisane różne informacje np. albumy muzyczne, animacje, dzieła sztuki, czy chociażby artefakty w grach komputerowych. 

Jak wybrać biuro rachunkowe? Specjalizacja kluczem do sukcesu

Powierzenie prowadzenia księgowości biuru rachunkowemu staje się coraz częstszą praktyką wśród przedsiębiorców, w tym także lekar...

Zawieszenie działalności gospodarczej, a koszty leasingu

W czasie prowadzenia działalności gospodarczej mogą zaistnieć okoliczności, które będą skłaniać przedsiębiorcę do jej zawieszenia. Zawie...

Wydatki firmowe i prywatne na fakturze – jak księgować?

Dokonując zakupów przedsiębiorcy często zastanawiają się, które z wydatków można zaliczyć do firmowych, a które do ...

Kasy fiskalne online – czym są i kto musi z nich korzystać?

Kasy fiskalne online to urządzenia, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarb...